17.03.2017 Wyświetleń: 611

Kapinos-Leś – aukcja maj 2017 II

Tylko najlepsze są wystarczająco dobre!

ZDJECIEKAPINOSLES10

Spółkę lotową Marcin Kapinos Grzegorz Leś Jarosław Maziarz nie trzeba hodowcą w Polsce zbytnio przedstawiać. Można ich opisać jednym słowem: profesjonalizm. Takiego poziomu zaangażowania w najdrobniejsze detale hodowli gołębi na prawdę rzadko się spotyka...Są wielokrotni mistrzami oddziału Mielec, Okręgu Tarnobrzeg, Region IV Kraków oraz mistrzami Polski kat. A.

Prezentowane młode na aukcji z hodowli Kapinos-Leś-Maziarz pochodzą z gołębnika rozpłodowego i są to młode z 1 lęgu! Idea łączenia par była ze wskazaniem na lotowanie wyhodowanego potomstwa, gdyż większość uzyskanych młodych to krzyżówki lotników lub dzieci lotników z gołębiami niedawno wprowadzonymi do Naszej hodowli. Taki schemat łączenia jest praktykowany w Naszym gołębniku rozpłodowym i oferujemy nabywcom gołębie najwyższej jakości jakie udało się wyhodować w 1 lęgu!

Aby potraktować uczciwie potencjalnego nabywcę – aukcja zostaje przeprowadzona wg zasady – 2 młode w gnieździe – po zakończonej aukcji osoba, która wygrała aukcję może wybrać sobie sama 1 gołębia z danej pary-rodzeństwa. Jest to dodatkowy „bonus” z Naszej strony – dający możliwość hodowcy decyzji o wyborze gołębia, który w przyszłości ma u niego przebywać w gołębniku i zostać lotnikiem, bo drugi „gnieździak” pozostanie do lotu w naszej hodowli.

Młode zostały zaszczepione w wieku 18 dni w gniazdach szczepionka „Columba II” i po zakończonej aukcji idealnie będą naddawać się do odsadzenia i oblatania w nowym gołębniku nabywcy.

Życzymy trafnych wyborów po zakończonej aukcjiJ

Szczegółowe wyniki w/w hodowli można zobaczyć na stronie http://pasjagolebie.pl/?page_id=240